| mihai444 a întrebat:

Salut,sunt clasa a 7a si m-am indragostit de o fata de clasa a 9a.Credeti ca am sanse cu ea? S-ar uita la mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce conteaza ca tu esti clasa a 7a si ea e a 9a? daca vede ca esti mai matur decat cei de varsta ta, eu zic ca s-ar uita la tine. nu garantez, pentru ca nu te cunosc.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu cred ca ai sanse cu ea, pentru ca tu esti inca un baitel de clasa a 7-a, pe cand o fata de clasa a 9-a este cu mult mai dezvoltata, atat mental cat si fizic.

| GoldenZenith a răspuns:

Am sa fiu sinceră: nu. Vârsta chiar contează.