| Adrian_Vasile_1998_TBzt a întrebat:

m-am indragostit de o fata care este in clasa cu mine si ea nu il poate uita pe un fost...si vreau sa ii rapesc inima. Ce sa fac? dau FUNDA :*

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca nu o atragi fizic zero sanse

| GoldenKing a răspuns:

Vere,una doua nu are cum sa il uite.Crede-ma e super greu.Consoleaz-o si vorbeste cu ea, fii dulce.Da-i timp sa il uite

| Adrian_Vasile_1998_TBzt explică (pentru GoldenKing):

Pur si simplu nu vrea sa il uite ...si ea plange ...si cand face asta vine la mine si imi zice ca s-a saturat de el dar nu il poate uita ca e o proasta(asa spune ea sad )..stii si o iubesc, simna

| GoldenKing a răspuns (pentru Adrian_Vasile_1998_TBzt):

Si eu sunt intr-o situatie super similara.Lasa-i sa isi rezolve treburile intre ei. Uita-te la ultima mea intrebare, o sa intelegi ce e de facut daca esti baiat destept