| AndreeaEeeea a întrebat:

Sunt intr-o relatie cu un baiat care ma iubeste enorm,m-am combinat cu el doar pentru ca imi era simpatic dar el a pus suflet din prima zi si crede ca si eu il iubesc,dar eu nu-l iubesc,si nu stiu ce sa fac, m-as desparti de el dar nu vreau sa-l ranescsad sau poate sa astept poate vin sentimente in timp?! Desi avem 3 luni de relatie... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Maxnonymus a răspuns:

Daca in 3 luni nu ai avut nici un sentiment macar asemanator iubirii fata de el crezi ca se va schimba ceva pe viitor? Daca hotarasti sa te desparti de el fa in asa fel incat el sa nu te mai iubeasca sau incerca o chestie..la mine a mers cel putin laughing cand se apropie el si tu esti intr-o gasca unde sunt si baieti ia-l in brate sau chiar saruta-l pe unul din ei.dar in asa fel incat iubitul tau sa te observe..succes

| Villy09 a răspuns (pentru Maxnonymus):

Esti prost/a, cum sa faca asa ceva? Tu ca baiat cum te-ai simti, iubesti o fata atata timp, esti cu ea de 3 luni si sa faca asa ceva cu alti baieti? Esti prea de tot, o sa fii vai de capul tau daca procedezi asa, se vor satura toti de tine.Un baiat are si el inima.

| Maxnonymus a răspuns (pentru Villy09):

Prost/a? esti de 3 ori mai idiot ca mine..numele meu in engleza inseamna H boy (boy= baiat) si. daca nu era de acord cu raspunsul meu nu mi-ar fi dat funda. mai bine du-te la culare.

5 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Mă îndoiesc că dacă în 3 luni nu ai simțit nimic mă îndoiesc că o vei face pe viitor.

| Ezeru a răspuns:

Cel mai bine incearca sa ii vezi sufletul si sa te indragostesti daca poti. Daca nu spune-i ca nu simti mai nimic pentru el.winking

| eu1234512345 a răspuns:

Daca in 3 luni nu ai reusit sa simti ceva pentru el... as zice sa racesti putin relatia, apoi intr-un final sa-i dai papucii. O sa-i treaca, stai linistita