| anonim_4396 a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata baietilor.V-ar placea de o fata care nu este bogata ca voi?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu pot repeta greseala sa acord o sansa la o tanara sub nivelul meu economic. Daca are acelasi venit financiar cum il am eu discutam, sa aiba si o locuinta asa sa stau linistit in caz de separare sa aiba unde sta nu zic de mine

| IuliaCazacu345 a răspuns (pentru mgtow):

Mda clar n-am nici o șansă.

| mgtow a răspuns (pentru IuliaCazacu345):

Cu cine sa nu ai sansa?

| IuliaCazacu345 a răspuns (pentru mgtow):

Te-ai simți jenant daca ai fi impreuna cu o vedeta (si logic ca este mai bogata )?

| IuliaCazacu345 a răspuns (pentru mgtow):

N-am nici-o șansă ca crushul să mă placă.

| mgtow a răspuns (pentru IuliaCazacu345):

Nu as fi jenat daca ar fi mai bogata ca mine sa nu fie mai saraca atunci da e problema asa profita pe urma mea. Poate ciocnirea ta nu tine cont de asta

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Bogatia unei fete consta in cat respect si iubire poate oferi!

| mgtow a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

De ce ti se pare asa comic raspunsu meu?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru mgtow):

Fiecare avem doza noastra de egoism si de experienta cu femeile.winking laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Romanul86 a răspuns:

Da.

| PsyhoChild a răspuns:

Bogat inseamna sa ai bani si sa-ti permiti orice.Nu multi sunt bogati in adevaratul sens al cuvantului.Sa spunem ca daca cineva are vila, asta nu inseamna ca este bogat.Chiar si acel cineva nu-si poate permite orice.
Da sigur ca mi-ar placea o fata care nu este bogata/fitoasa(cum sunt toate)deoarece stiu ca o duce capul si stie ce importanta au banii.Nu suport persoanele care lucreaza la buzunarul lui tati.

| BlackOldSun a răspuns:

Pentru frustrati poate nu cred ca ar avea o legatura situatia financiara a unei tipe cu care as iesi sau as avea interactiuni emotional/fizice, daca ne simtim bine impreuna e tot ce conteaza!

| Logann a răspuns:

Dar, draguta. Acesta este idealul. O fata care sa fie tinuta sub jugul banului.

| Mirceasc a răspuns:

Pentru mine, dacă este bogată sufletește este foarte bine. Celelalte neajunsuri vin pe deasupra.

| IuliaCazacu345 a răspuns (pentru Mirceasc):

Te-ar deranja daca este copilaroasa?

| Mirceasc a răspuns (pentru IuliaCazacu345):

Nu m-ar deranja deloc, dimpotrivă...cam așa sunt și eu, deși nu arăt.

| Andrei1400 a răspuns:

Da. Ca sa iubesti pe cineva nu trebuie sa aiba bunuri materiale mai multe ca voi etc.