| Nicusor14235 a întrebat:

am 12 ani si as vrea sa va intreb ceva, nu radeti laughing), deci, am mai stat cu fete inainte, dar nu a fost niciodata nevoie sa le intreb direct " vrei sa stai cu mine " etc..., a venit de la sine. Acum imi place de o fata si nu e vorba ca nu am curaj sa o intreb, e vorba ca nu stiu ce sa fac dupa ce o intreb si raspunde "da" ...Adica atunci pe moment, dupa ce raspunde. Multumesc,

Răspuns Câştigător
| Maios a răspuns:

Dupa ce raspunde,, Da'' o ei si o imbratisezi apoi o ei cu tine la o plimbare ca sa afli mai multe despre ea! Eu asa am procedat!

| Nicusor14235 explică (pentru Maios):

Mersi boss...esti singurul care intelege termenul de "vrei sa stai cu mine" rolling on the floor)

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La 12 ani nu ai nevoie de prietenă. M ai asteaptă pina după 18 ani, pa nu te grabii.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nicusor,ce intelegi tu prin,,vrei sa stai cu mine''?
In cazul tau poti scoate fata la un suc, va dati cu rolele, bicicleta, va faceti lectiile impreuna, si ca, atat!

| R0R0 a răspuns:

Cum adică să stea cu tine?!
Ai 12 ani!

| Nicusor14235 explică (pentru R0R0):

Adica sa fie iubita mea...

| R0R0 a răspuns (pentru Nicusor14235):

Te cam grabesti.

| TheFragranceMaster a răspuns:

Ce D-zeu inseamna " vrei sa stai cu mine "? Ca daca e sex m-ai umilit complet!

| Neoriginalitate a răspuns (pentru TheFragranceMaster):

Ce tarelaughing))

| TheFragranceMaster a răspuns (pentru Neoriginalitate):

Nu mai ride si lumineaza-ma!

| Neoriginalitate a răspuns (pentru TheFragranceMaster):

Nu eu sa raspund ca nu am t eulaughing. Dar m-a distrat raspunsul tau!

| TheFragranceMaster a răspuns (pentru Neoriginalitate):

OK,deci nu e sex, Allahu Akbar!

| Neoriginalitate a răspuns (pentru TheFragranceMaster):

Nu stiu. laughing))))))) ce raspunsuri randomlaughing

| Nicusor14235 explică (pentru TheFragranceMaster):

Of doamne..inseamna daca vrea sa fie iubita mea...

| TheFragranceMaster a răspuns (pentru Nicusor14235):

Multumesc amice, eram in ceata!