| Robertqqqqqqq a întrebat:

am 14 ani. Ieri 2 fete de la mine din clasa au zis ca ma plac aman2 și ca vor sa facă un concurs pentru mine, le am întrebat ironic ce felie concurs, am rămas blocat și mi au zis ca cea care face oral mai bine " ma castiga", mâine trebuie sa se întâmple asta, ce sa fac?

11 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Frate, ce preocupare au fetele de 14 anilaughing) Faci ce vrei dar mie, personla, nu mi se pare normal ca o fata la varsta asta sa gandeasca asa ceva. Sunt de acord cu asa ceva la o varsta mai inaintata si intr-o relatie serioasa. Cred ca ar trebui sa spui "nu", daca poti. Imi vine sa rad, serios. Chiar e pe bune? rolling on the floor)

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Aasdfghj):

Chiar am devenit curios sa aflu, care ar fi acea "varsta mai inaintata"? Nu te intreb si de ce natura ar trebui sa fie acea "relatie seriasa" pentru a nu te incurca. Imi dai raspunsul aici sau prin mesaj privat? big grin

| Aasdfghj a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ti-am raspuns in privat ca nu sa facem chat aici.

| Kaℓi a răspuns:

Cred ca fac fetele misto de tine happy

Si cum o sa decurga concursul? pe nevazute? asa ar fi corect, si la final tu sa spui "The winner is..." happy
Nu ar fi fun sa vezi cand deschizi ochii pe altcineva, nu pe una din fete? happy

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Kaℓi):

The winner is....colegul ala tocilar din banca alaturata laughing

| Kaℓi a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Da, la ceva de felul asta m-am gandit!winking
Sper sa ne povesteasca mai tarziu cum a decurs concursul...

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-ti speli meticulos "jucaria" in speranta ca cine stie s-ar putea chiar sa se produca "minunea". big grin Sanatate.

| mihai69 a răspuns:

Ce să faci? să-ți vezi de treaba ta, lasă nebunele într-ale lor!

| Emilian65 a răspuns:

Si tu ce le-ai raspuns? Nu rata ocazia.

| NakaTaka a răspuns:

Te-au luat la p*** Doamne iarta-ma.

| Pandora01 a răspuns:

Faceau misto de tine din păcate... ori sunt nebune! laughing))))