| Hieovia2564 a întrebat:

Am 14 ani si imi place de o fata care are si ia 14. Eu plac pe ia dar nu pot sai spun sunt foarte timid si stau mai mult cu prieteni friendzone. Vorbesc cu ia dar nu foarte mult deoarece sunt si timid. Pe net vorbim mult. Ia nu are prieten.

Ajutatima cum o fac sai placa de mine si sa nu fiu atat de timid

Răspuns Câştigător
| DenisaDeni04 a răspuns:

Heii! Cred ca ar trebui sa ii spui ca o placi, pentru a vedea cum reactioneaza. Daca iti spune ca si ea te place e ok. Daca te refuza ii poti spune ca a fost o provocare. P.S-Vorbeste cu un prieten ca sa ii poti spune ca el a fost cel care te-a provocat. Bafta!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La 14 ani va ganditi la relatii, n-am cuvinte

| Oana92 a răspuns:

Incepe prin a invata limba romana. Fetelor le plac baietii desteptiwinking

| AndreiTudose a răspuns (pentru Oana92):

Poate a avut emotii cand a scris asta.

| Oana92 a răspuns (pentru AndreiTudose):

Emotiile nu te lasa sa confuzi verbul a lua cu pronumele ea. De la emotii mai dublezi o litera, mai mananci alta. Cand notezi ''ia'' in loc de ''ea'' nu ai habar de limba romana.

| AndreiTudose a răspuns (pentru Oana92):

Eram sarcastic.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Romana asta...grea e