| anonim_4396 a întrebat:

Cum cuceresti un baiat?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Il lasi pe el sa te cucereasca..asa ar fi de dorithappy

49 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Incearca sa fii mai mult timp prin preajma lui, afla ce ii place sa faca si incearca sa gasesti pasiuni comune cu ale lui, fii cit mai naturala, nu exagera cu fel de fel de lucruri.Bafta.

| andreutz a răspuns:

Cred ca s-a mai raspuns de 10 ori la intrebari asemanatoare...de ce nu incerci sa cauti pe forum raspunsurile deja date? happy orisicum, iti voi repeta parerea mea, sa nu zici ca ti-ai tocit unghiile degeaba pe tastatura big grin
ca fata, f simplu... e de ajuns sa te "uiti mai altfel" la un baiat, ca deja i-ai sucit mintile...nici nu trebuie sa iti mai faci griji cum sa il cuceresti, dimpotriva: el va trebui sa isi faca griji...asta daca esti isteata si vei sti cum sa il controlezi...sa nu cedezi prea usor happy

| ada a răspuns:

Ignora-l.Lasa-l pe el sa vina la tine. Daca nu se intampla asta, orienteaza-te catre altcineva.

| piticaaa_1938 a răspuns:

Am si eu nevoie de ajutorr sad. Deci imi place ff mult de un baiat! Il adorr!sad. Vorbesc aproape in fiecare seara cu el pe mess. Si este foarte dragut cu mine. Dar eu sunt cam directa si l.am facut si pe el sa fie mai direct. De ceva timp am inceput sa o dam in altele. Vorbim numai despre sex si chestii. Io ar trebui s-a cam merg pe la el dar nu stiu. vreau si asta. dar din prima o sa para aiurea cred. in + ne.am vazut si pe la liceu de vreo 4 ori si mi. a zambit frumos si s-a uitat insistent in ochii mei si. eu ma topesc cand face asta! Plisss! Help Mee! crying.

| Guitarlove a răspuns:

Pff.am pus si eu aceeasi intrebare. din ce am vazut... se pare ca... daca esti tu insuti. naturala... vei reusi. succes!

| oannabomboana a răspuns:

Fetelor...Pentru al cuceri trebuie sa-l faceti sa se simta important.
Apoi sa vb. diferite lucruri cu el.precum hobby-uri, prieteni, jocuri, net, localuri noi deschise.Trebuie sa fi naturala si sa oferi multe zambete.Sa il faci dependent de tine, apoi lasa-i o pauza de 1 zi, pentru a face diferenta intre timpul petrecut cu tine, pers. cu care comunica il intelege si se simte mai bine si ceilalti cu care sa iasa mai rar.La mine. functioneaza de obicei, succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O intrebare ca sa ii atrag atentia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca un baiat te vede diferit ca de obicei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa intrii in vorba cu el...si sa ii fi sincera...si sa pi cea mai buna prietena a lui... Dupa aia totui merge bine :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu tupeu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ajutati-ma si pe mine va rog.este un baiat super dragut cu car vb pe mess dar parca cu el mi-e rusine sa-i cer o intalnire... o sa creda ca sunt isistenta.si vrea sa stiu niste apropouri in care s am ainvite el nu eu:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

happypai fii thu insatziwinking. nu the tine dupha nasu` lui mereuchatterbox.cha isi da seama...fii mai indiferentha chu elwhistling, daca sunthetzi prietheni de mai mult thimp e perfecthwinking... dar de obicei baietii fac primul pashbig grin. nu feteletongue[in cazul aztha thu]. daca nu iti da el semne cha the place[sa se dea la tine, sha se tina dupha tine, sha vb chu tine mai mereu] renuntza! Cautha pe altcineva...winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fii tu insati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer cred ca trebuie sa stii ce fel este mai intai afla despre el poate nu e usa de biserica si dupa etapa urmatoare de-al cucerii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cunoscut un baiat cu 2 zile in urma...stam in acelasi camin...am dat mana si am schimbat cateva vorbe. dar mai tarziu o alta s-a apropiat de el si l-a luat de langa mine.si am reusit sa-l privesc in ansamblu sa vad cat de frumos e...imi place de el.ieri mi-a zambit.cand ne-am salutat...
as vrea ceva mai mult... ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il stiu de o luna si se poarta fff frumos cu mine dar nu stiu ce sa fac ca sa fiu cu el findc prietenul lui cel mai bun a fost cumine si el crede ca inca tin la el dar nu este adevarat! ce sa fac ca el sa nu mai creada asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ajutati-ma va rog ca mie imi place de un baiat care sta aproape de mine si il cunosc de mult timp dar nu stiu daca ma place ca mereu l-am intrebat daca ii place de mine a zis nu dar zambea rusinos... dar oricum cum sa il fac sa ma placa? ca mereu sunt eu insami dar nu merge am incercat sa fac ce face el dar n-a merssad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu.fii tu insatsi! si trateaza`l chu indiferentahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place de un baiat da cum dracului sa il cuceresc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai fratilor la cursurile de chitara este un baiat super dragut asa este si rapper am facut rost de id si mereu il apelez eu asa si am incepur sa ascult si eu 50 cent si de astea nu ca as fii ascultat asta pana acum ma imbrac ca un rapper pentru ca imi place stilul si m-am dus la chitara ca sa il vad ma rog ca sa si invat a sa si mergem mai multi copii in grup acasa si mereu tot noi doi ramanem cei care raman sa-i astepte pe ceilalti sa vina de la magazin si faza este ca nici eu nici el ni indrazneste sa scoata un cuvant asa si sear mai vb am inceput sa ma interesez cei ii place bine am si ajutor 3 fete care ma ajuta 1 ca sa vad cum il abordez 2 muzicaa (pentru ca lui ii place tokio hotel iar eu nu-i suport si i-am zis ca mie imi plac si trebuie mereu sa vad cum sta treaba_3 care ii sunt punctele slabe, inca o problema i-am dat un test un era de cine imi place lol si i-am spus fara suspiciuni ca nu ca sa nu isi dea seama asa intr-o seara ma apeleaza vb si el spune ca are treaba si eu il intreb ce treaba si imi zice ca vorbeste cu gagica. PAI SI EU ACUM CUM IL MAI FAK SA MA PLAKA DACA ARE PRIETENA stiU CA NU ESTE BINE DAR EU VREAU SI AM FOST DRAGUTZA CU PRIETENII LUI DAR NU POT ABTINE SA NU-L BAT PE CEL MAI BUN PRIETEN AL LUI DECI DACA STITI SA-MI RASPUNDETI SA ZICETI SI EU SUNT BAIETOAICA NU DOAMNA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prin indiferenta si tact. Nu`l baga in seama dar totusi fa cateva gesturi ca sa-l faci sa vina el la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca e dragut cand un baiat te apara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca mi-ar placea de un baiat ams integra in anturajul lui.lasi provoca adevar sau provocare dar o relatie e bazata intodeauna pe incredere sinceritate si mai ales prietenei asa ca fii tu insati si sigur ai sal cuceresti...baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ai silueta potrivita si sa stii cum sa-l iei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine si cu grija

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu si eu vreau sa cuceresc un baiat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai drak de baieti fai sa sufere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciotka

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nujtiu ajutati-ma voi ca eu nici atata nu stiu