| Ancuta7878 a întrebat:

Cum cuceresti un baiat? happy

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Pai ar trebui pentru inceput sa vorbesti cu el despre subiecte comune,sau daca nu stii incearca sa le aflii. Dar iata un pont: daca el e pe mess pune-ti la status "ascult muzica". Daca nu initiaza el o conversatie cu tine atunci poti incepe tu prin a-l intreba ce melodii noi stie dintr-un anumit gen de muzica (care iti place) Si aveti subiecte de vorbit si va mai si cunoasteti.
In legatura cu vestimentatia, nu incerca sa cuceresti prin vulgaritate. Mai bine incearca un outfit mai relaxat,din stilul care ti se potriveste.
Fi naturala,nu te machia excesiv, un gloss si un mascara este suficient.
Pai restul vine pe parcurs, te descurci tu, esti fata desteaptawinking

11 răspunsuri:
| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Prin simplitate, naturalete, nu e nevoie sa pari altcineva.Cine te place cu adevarat te place asa, cine te place pentrudoua kg de fond de ten inseamna ca nu tine la tine cu adevarat.Trebuie sa ai rabdare!

Răspuns utilizator avertizat
| MyFirstLove a răspuns:

Fi tu insusi, cand il vezi sau esti cu el nu te da 'rotunda', ai incredere in tine si o sa fie bine happy

| Lewis a răspuns:

Numai sa nu te machezi EXAGERAT, cu niste culori vii x_X

| Lewis a răspuns:

Eventual poti sa ii dai cateva atentii!

| BebeStrumf a răspuns:

Cu ceea ce esti! Buna, generoasa, iubitoare etcetera.

| radugolgolut a răspuns:

Strigi ajutorlaughing

| narcisaisa a răspuns:

Pai daca esti slabuta ai putea sa te imbraci in pantaloni scurti cu un tricou gen i love you iar daca esti ceva mai plinuta colati 3 sferturi cu un tricou lung si o curea peste dar nu pentru talie

| VreauBomboane a răspuns:

Hmmm...eu si prietena mea ne-am placut reciproc.ne tot urmaream unu pe altu pe afara.pana odata cand ne-am facut curaj si ne-am intalnit.i-am cerut nr de tell.chesti din astea.dar de fel mi-ar placea sa fie mai atragatoare asa,sa nu fie fitoasa, sa nu se dea mare, sa se bage in seama cu mine. eventual sa ma ia in brate chesti din astea!

| GoLeZ a răspuns:

Sa nu fi prea indrazneata pentru ca o sa pari pitipoanca.cand vorbesti cu el fa-te ca il cureti pe obraz sau tine-l de mana...mie asta mi-ar placea la o fata

| Ancuta7878 explică (pentru GoLeZ):

Draga, daca esti indrazneata nu inseamna ca esti pitipoanca. phbbbbt