| musa121 a întrebat:

Cum cuceresti un baiat? funda!

4 răspunsuri:
| catalina_2916 a răspuns:

Cu un zambet, cu o privire.cu putin mister.winking

| lenutza001 a răspuns:

Baetii se cuceresc prin manierele tale proprii si priviri senzuale...deoarece prea multa discutie nu e de folos...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii ii cuceresti atunci cand te uiti cu privire sexy la ei dar fara cuvinte deoarece atunci ii plictisesti.

| AllesSy a răspuns:

Nu stiu pur si simpluwinking Asta nu cred ca exista.Cred ca predestinat confused mai bine zis cum faci un baiat sa te placa si chiar daca il faci sa te placa si daca tu il plk ppp eel se va ajunge sa fiti impreuna ceea ce e minunat dar tragic e cand te paraseste pe urma vei ajunge cu inima franta crying caci nai primit ssarutul X-( chestia e sa nu incerci niciodata sa faci astawinking totul vine de la sine (subiect : in fata lui trebuie` sa te faci asa cum toti baieti isi doresc o fata ) Partea rea e ca data tu (tie) iti plk un baiat iar el nu te plk poti sa ii zici pp mess: ''ehhh, nimeni nu-i perfect ( asta a mers la mine.winking ) sau veti uh. mult succeswinking ( imi plk sa dau sfaturi predicibatting eyelashes