| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare putin mai "delicata", prietena mea e virgina si am decis amandoi sa facem dragoste, as dori sa ma sfatuiti ce pozitii ar fi indicat sa folosim, cum sa penetrez fara sa o doara si cum sa o integrez ce-l mai bine fara sa aiba apoi vreun resentiment, eu nu mai sunt virgin, dar nu am mai facut cu virginebig grin funda pentru cine meritawinking

Răspuns Câştigător
| ochiverzi91 a răspuns:

Pentru inceput o puteti face in pozitia misionarului (tu peste ea) dar sa ii pui o perna sub fund ca sa stea mai comfortabil si ca penetrarea sa fie mai usoara (ea fiind la inaltimea corespunzatoare)
Totusi, ca sa o doara mai putin va avea nevoie de un preludiu (sa fie foarte excitata) inainte sa o introduci.
Ca sa isi ia gandul de la "durere" in timp ce o penetrezi usor ai putea sa o pupi pe gat sau pe sani (daca o pupi pe gura se va opri in momentul in care o introduci-ca sa tipe sau sa geme)
Ai putea intre timp sa ii spui si niste cuvinte frumoase - esti superba, cat de frumoasa esti, te ador si asa mai departe! Sper ca ti-am fost de folos! happy

6 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Informeaza-te despre preludiu, nu te grabii in timpul actului,vorbeste cu ea,sarut-o, mangai-o, fii bland. totul trebuie sa vina de la sine, succes.

| costel24ro a răspuns:

Nu cred ca iti poate da un raspuns exact! o sa vedeti voi atunci cand o sa incepeti ce pozitie o sa fie mai bine pentru ca,sa se simta cat mai comoda.tu trebuie sa fii delicat si sa fii gata sa intrerupi la cererea ei. daca nu mai esti virgin stii c ai de facut,dar ea nu stie, asa ca acorda-i atentie si nu o forta daca decide sa se opreasca! aveti grija de protectie, ca nu e de gluma! cu bine si aveti grija de voi!

| BGI a răspuns:

Un preludiu cat mai lung si mai excitant, apoi la partea penetrarii, treptat. Si chiar in momentul penetrarii nu inceta sa o exciti, cu saruturi in zonele ei erogene ( ar trebui sa le stii, ca doar e prietena ta, nu a mea tongue ). Succes.

| consilierultau001 a răspuns:

Cel mai bine este sa o pui sub tine

| uunseral a răspuns:

Super! bravo!
O pui pe spate, te joci cu limba doar daca vrei si apoi usor usor usor dupa care sa se spele foarte bine si gata, aveti grija ca o sa o doara cateva zile si o sa mai sangereze si chiar daca tipa un pic asta e mai bine spargio bine

| Didyi21 a răspuns (pentru uunseral):

Pai. aici te pot ajuta... iubitul meu si cu mine vrem sa ne incepez si noi viata sexuala. uite cateva lucruri care te-ar putea ajuta: sa incepeti k de obicei, un sarut imbratisare, etc. sarut-o pe gat, apoi pe tot corpul. excit-o la maxim! Fa-o sa se ude bine. n-o va durea asa tare. incearca sa stai tu desupra, ca sa coordonezi miscarile, Nu fi brutal, incearca putin, pe rand. Sigur n-o va durea asa tare, si ii va placea. Succes!