| RebelDemon a întrebat:

Am o mica, mare problema cand incerc sa vorbesc cu o fata de care imi place incep cu Buna mai bag o gluma 2 dar... la un momendat mi se taie firul... plus ca sunt mooooolt mai timid si nu stiu ma i-a un trac atunci cand incerc sa vorbesc cu ea. Dau FUNDA cui ma ajutawinking

Răspuns Câştigător
| beebyy a răspuns:

Astea sunt emotii si sunt normale... dupa ce te obisnuiesti cu o persoana iti trec. daca te place, va accepta asta si amandoi veti face discutia sa decurga de la sine, de ex invit-o la o intalnire, la un film unde nu trebuie sa vorbesti prea mult, asa te mai obisnuiesti zic eu.

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Incearca si tu sa continui asa cum incepi!
Incepi bine!
Daca chiar iti place aceasta fata vei reusiwinking! nu dispera pentru inceput chiar e foarte bine!

| neutrino a răspuns:

Nu se poate sa fii si rebel si timid! Daca fata este putin interesata de tine, atunci va accepta invitatia ta de a merge in oras la banalul suc, la un film, etc.

| Ceva123 a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si vorbeste cu ea.Invinge-ti timiditatea ca nu e buna in astfel de momente.