| P1dgey a întrebat:

Am o problema care ma tot framanta
Eu am penisul in erectie curbat in jos si spre stanga
M-am documentat si am aflat ca e o chestie normala la unii baieti si ca nu-mi v-a afecta viata sexuala ba chiar o va imbunatati, am mai aflat ca penisurile pot fi drepte, curbate spre stanga, dreapta, curbate in jos si in sus si ca e o chestie normala. Dar acum nushhh

Va rog nu luati in deradere problema mea...

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Poate fi o problema si nu prea -daca e in jos dar tot e teapan e ok da nu stiu ce sa zic de curbarea la stanga... Oricum marea prb a baietilor in crestere e ca folosind boxeri (in timpu cresteri daca vezi o duduie mai sexi ti se scoala-iar ca sa nu se vada il dai intro parte -stanga sau dreapta-daca faci asta si ai fost excitat ca nebunu ani de-a randu doar din priviri e posibil sa creasca asa intro parte)dar in cazul erectiei ar trebui sa fie cat de cat drept si doar cu o inclinatie intr-o parte nu foarte mare -de ajutor -Funda?

Răspuns utilizator avertizat