| anonim_4396 a întrebat:

Am pus ochii pe o fata din liceu, care am aflat ca ma place si o plac si eu si vreau sa intretin relatii sexuale cu ea. Peste o saptamana ma duc la un majorat la care se duce si ea si as vrea sa imi incerc norocul acolo. Mie nu prea imi place vrajeala, adica sunt un om care daca e sa vorbeasca e scurt si la obiect, ce ar trebui sa ii spun sa o conving sa facem sex? (Amandoi avem 17 ani)

Sincer nu prea am stat sa ma gandesc la un "discurs" pentru asa ceva, singurul lucru ar fi sa ii zic: "Hey, de ceva timp te plac si avem o ocazie sa petrecem putin timp singuri, ai vrea sa facem sex?"

Mi se pare ca suna cam prea direct, aveti vreo idee, fara mistouri, daca se poate

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Spune-i ca dai limbi binewinking de tot...
Nu are cum sa te refuzewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar ba baiatule? Tu crezi ca fetele sunt jucarii sexuale? Tu te auzi ce zici? Cu astfel de persoane se duce dracu tara asta.

| sowhatt a răspuns:

Lasă fata in pace și gândește mai matur. Ai 17 ani. Nu totul se rezuma la " a face sex" oricât de mult ar urla hormonii in tine la vârsta asta. Dacă vrei sa ți faci o iubita ar trebui sa vezi altcumva problema. Nu sa vezi fata ca pe un "obiect cu care sa faci sex". Din ce ai zis asta rezulta, gândește te ca vrei o fata lângă tine fiindcă o placi, vrei sa te apropii de ea și nu neaparat fizic. oricum degeaba încep eu sa ți zic acum despre suflet și alte minunății. Poti doar sa fii un licean "normal" care se gândește cum sa ardă cât mai multe in viața lui și cam atat.

| Bogdann1107 a răspuns:

Placutul unei femei fata de barbat e diferit daca o fe meie te place nu se gandeste la sex direct.
Doar barbatul cand se uita la una si zice ca e buna automat ai si face sex cu ea.
Daca ii spui treaba cu sex vei pierde si nici ca o sa o mai cracanezi laughing)