| abcdefgh1234 a întrebat:

Buna, am foot fetish, dar nu unul normal. Imi plac picioarele barbatilor/baietilor, dar nu toate si asa, sa fie mai mari si putin murdare. Imi place sa le miros si sa le ling. Nu mi se pare normal, nu stiu cum sa scap. Pana acum o faceam prietenilor sub pretexte de provocari si altele. Dau funda pentru opinie/ajutor.

Nu ma deranjeaza critici :p

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Sa le vezi pe ale lui tata cand scoate bocancii, orgasm direct ai

| abcdefgh1234 explică (pentru whatevernvm):

Poza pe imgur repede

| whatevernvm a răspuns (pentru abcdefgh1234):

Poza e irelevanta, mirosul si senzatia live e de nedescris in cuvinte

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Este intr-adevar cam ciudat fetisul tau dar dar fiecare cu placerea lui happy

| BogdanPD a răspuns:

Vezi ca ti-am trimis un mesaj

| Memo_Bogdan_1982 a răspuns:

Https://www.facebook.com/profile.php?id=100004992286018..profilul meu de Facebook! daca vrei vorbim mai multe pe privat! si eu am un fetis pentru picioare!