| AndreiRadu00 a întrebat:

am vazut eu o fata de care imi place si nu stiu cum sa o fac sa fie cu mine va rog daca vreti sa imi spuneti si mie cum sa fac sa fiu cu ea de la cunostinta si pana la cand voi fi cu ea momentan eu nu o cunosc dar ea stie cum ma cheama noi suntem in a9 a eu in o clasa ea in alta clasa cam atat e despre noi eu va intreb cum sa fac deoarece nu am mai avut o iubita si nu stiu cum sa procedez va rog frumos daca doriti sa spuneti cu mai multe detalii Va multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Daca vrei sa ajungi sa fie iubita ta trebuie sa urmezi nsite pasi.Categoric nu sari direct la iubita si gata. Fetele vor sa fie cucerite sa fie curtate si apreciate.Incepe prin a te interesa ce ii place, fa-i ziua mai frumoasa, fa-o sa zambeasca si sa vrea sa mai petreaca timpu cu tine. Apoi daca vezi ca v-ati apropiat mai mult poti sa incepi sa ii faci un cadou mai frumos sau sa ii spui dierect ca iti place de ea.I-ai eventual un buchet de trandafiri ca sa ii arati ca e o fata deosebita in viata ta.seara faina.

| grab a răspuns:

Fetele de varsta ei cauta baieti mai mari pentru ca sunt mai stabili si mai siguri pe ei. s-ar putea sa nu prea te vrea. dar incearca... spune-i ca te-ai gandit sa o inviti undeva ca iti place de ea. atat. daca refuza ramai cu banii de suc, daca accepta si-l plateste singura happy
that simple!

| MegamortX a răspuns:

Nici carte de română se pare că nu ai avut vreodată. Știi ce-s alea semne de punctuație?

| bloody27 a răspuns:

Incearca sa deschizi un subiect ( cu tot tupeul inainte laughing ) happy Daca aveti ceva in comun, posibil sa va intelegeti. Odata ce va intelegeti, incercati sa petreceti cat mai mult timp impreuna big grin
P.S.: Eu si iubitul meu suntem impreuna datorita tupeului lui laughing
Mult noroc! :*