| anonim_4396 a întrebat:

as vrea daca se poate la aceasta intrebare sa raspunda doar fetele, multumesc. Deci sa incepem, eu si iubita mea am facut dragoste, eu i-am facut oral iar ea la randu ei si dupa partida a inceput sa-i tremure mana foarte tare, eu am intrebat-o ce ai, ce s-a intamplat? Ea ezitand sa-mi spuna, acum asta ma nedumereste pe mine, si de asta va intreb pe voi fetelor, va rog voi ceilalti care stiti ca sunteti paraleli cu orice abtinetiva sa raspundeti va rog frumos. Multumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

A stat rau si i-a amortit mana. sau s-a sprijinit prea mult in ea. ori nu e obisnuita cu oralul. daca as sti si cum ti-a facut cum a stat poate te-as putea ajuta dar asa...habar nu am!

| soricica a răspuns:

Cred ca avea emotii si poate nici nu era obisnuita si probabil de aceea a inceput sa'i tremure mana. Cel mai bine e sa vorbesti cu ea, chiar daca evita sa iti spuna [poate ii e rusine], oricum nu ai de ce sa iti faci griji [daca la asta te gandesti]
Bye :*

Răspuns utilizator avertizat
| Ovydiw a răspuns:

Pai da poate nu e invatata cu oralu` si de asta.
De ce ne intrebi pe noi? de unde sa stim noi ce are? daca nu stii tu care ai vazt-o noi ce putem sti?
Oricine ti-ar raspunde raspunsul nu se stie sigur daca este corect.
Intreaba-ti iubita ce s-a intamplat si gata...tongue

| Cosmotel a răspuns:

Si intrebarea unde-i? tongue
Poate ca a stat intr-o pozitie inconfortabila, poate emotia a fost prea mare pentru ea, poate a ajuns la orgasm. Nu mai bine o intrebi pe ea? tongue

| Gabossss95 a răspuns:

Ii era frica de dildau tau straight face

| ASDbahh a răspuns:

S-o fi uitat la fata ta...

| Andandut a răspuns (pentru ASDbahh):

rolling on the floor) Raspuns mai tare ca asta n-am mai vazut pana acum laughing