| anonim_4396 a întrebat:

astazi am facut dragoste cu un baiat de 28 de ani i-ar eu am 15 ani si m-am simptit de minune si da sunt bisexual nu gay ce bisexual si chiar mi-a placut mi-a penetrat-o si chiar o sa o mai facem deoarece mi-a placut voi ce credeti? ps nu accept ateii sau homofobii nu-i bag in seama

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De ce nu accepți ateii? Amicul tău e cumva preot și te temi că îl vor excomunica?!?

| minrest a răspuns:

Nu cred nimic, nu stiu de ce crezi ca ar interesa pe cineva.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu credem nimic, deoarece nu ne pasă cu cine si-o trage un oarecare.

| Pool77 a răspuns:

Nu inteleg, cui ii pasa povestea ta?
Fa ce-ti place in dormitor, in viata de zi cu zi fi om normal si aia e.
Daca ti-a placut, fa cat poti.

| DaniTDCI a răspuns:

Simtit* la 15 ani ar trebui sa stii sa vorbesti.

| MegSter a răspuns (pentru DaniTDCI):

Imi place ca te corectezi cu TPU laughing cand pui o intrebare si scrii gresit te avertizeaza si iti coreteaza el automat

| Ioana190 a răspuns (pentru DaniTDCI):

Aha, nu vorbeste, scriewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Singura problema e diferenta de varsta, in rest nimic anormal.

| immaBeast a răspuns:

Dupa ce am citit intrebarea...

http://www.memeologist.com/......834a60.png