| BFFE a întrebat:

Astăzi mi-am ddezvirginat iubita dar acum nu mai vrea să mai intre in vreun contact sexual cu mine după dezvirginare și nu stju ce să fac, sunt la capatul puterilor nu stiu ce are. Va rog ajutati-ma dau fundă sunt disperat

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Te-ai comportat inuman cu ea prin modul in care ai procedat la indemnul iresponsabil al uneia careia i-ai multumit pentru sfat. Ar trebui sa-i ceri tot ei sfaturi poate vor fi mai putin imbecile. Prin procedeul brutal si "barbar" de "macelarire" efectiva ai reusit sa-i induci sentimentul de repulsie atat fata de sex cat si fata de tine. O fata decenta si rationala nu ar mai face niciodata sex cu tine. Daca ai macar si o urma de logica si minte lasa fata in pace minim o saptamana daca nu chiar mai mult, dar si mai indicat ar fi, pana in momentul in care va mai dori ea sa intretina raporturi sexuale cu grosolan necioplit.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dupa primul contact sexual este necesara o pauza de minim 5 zile. E intelept sa nu o presezi in aceasta perioada, iar dupa ce trec cele 5 zile sa o iei usor. Poate mai are nevoie de inca 5 sau 10 sau 20 de zile, doar nu au intrat zilele in sac. fii tandru si nu insista, iuncearca delicat si daca te refuza, mai incearca peste inca o saptamana. dar mai ales, in primele 5 zile, nu incerca deloc pentru a se vindeca.

| darrio2007 a răspuns:

O doare acum.Sau ai fost, poate, prea ghiolban cu ea.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

A durut-o prea tare, frate sti ce, esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri, da-i cu flit si mergi mai departe

| mihai69 a răspuns:

Normal că nu mai vrea! O doare, fraiere!

| Goete a răspuns:

Inseamna ca ai facut-o rau...

| Jessica007 a răspuns:

Incearca sa fii tandru cu ea.Nu o mai grabi atat.Ai spus la intrebarea precedenta ca are usturimi.Asteapta sa ii treaca durerea si incercati dupa. Dragostea nu se rezuma numai la a face sex. Daca o iubesti incearca sa o intelegi.Tu esti baiat si de aceea nu poti intelege lucrurile astea. Daca tu esti atat de insistent isi pune si ea semne de intrebare in privinta ta.Va crede ca tu numai pentru raporturi intime ai stat cu ea.Lucrurile nu se fac asa in graba.Asteapta sa ii mai treaca durerea si fii si tu alaturi de ea. Daca te iubeste iti dai seama ca nu te va lasa asa si lucrurile vor reintra la normal, dar deocamdata nu mai pune presiune pe ea.

| BFFE explică:

Cam așa este mulțumesc mult și dam am fost cam handicapat de acum o să fiu mereu lângă ea mulțumesc mult