| adri101i a întrebat:

azi eu și prietena mea am făcut sex, după primul număr am ejaculat in ea, am scos primul prezervativși l-am pus pe al 2lea pentru alt număr, fara sa mă spăl, menționez că nu aveam sperma pe mana,. poate rămâne însărcinată? ea era în perioada fertila, prezervativul l-am scos ținând numai de capete!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ai procedat asa cum zici tu, nu sunt sanse sa fi ramas gravida.

| Wheizii a răspuns:

Nu are cum sa ramana insarcinata, dar nimeni nu iti poate garana 100%, uite aici poate te mai lamuresti http://www.copilul.ro/......a7149.html Bafta si sper ca te-am ajutat.

| ColdShadows123 a răspuns:

Doar 2 numere? x si y