| adri101i a întrebat:

eu și iubita mea am făcut sex protejat, nu am ejaculat in ea, după primul număr am schimbat prezervativul cu altul nou fara sa mă spăl, exista risc să rămână însărcinată?, era în perioada fertilaazi eu și prietena mea am făcut sex, după primul număr am ejaculat in afara ei, am scos primul prezervativși l-am pus pe al 2lea pentru alt număr, fara sa mă spăl, menționez că nu aveam sperma pe mana,. poate rămâne însărcinată? ea era în perioada fertila, prezervativul l-am scos ținând numai de capete!!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In aceste conditii producerea unui "accident" nedorit devine practic imposibil chiar si in cazul in care sexul a fost intretinut in perioada fertila a ciclului menstrual. Multa sanatate. big grin