| adri101i a întrebat:

Hai noroc TPU, azi eu și prietena mea am făcut sex, după primul număr am ejaculat in afara ei, am scos primul prezervativși l-am pus pe al 2lea pentru alt număr, fara sa mă spăl, menționez că nu aveam sperma pe mana,. poate rămâne însărcinată? ea era în perioada fertila, prezervativul l-am scos ținând numai de capete!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat nu v-ati jucat fara prezervativ deloc, si nu ai introdus penisul fara protectie in vaginul fetei, fie si 1 cm, nu exista risc de sarcina.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si noi de unde sa stim ce ai facut tu acolo? daca ai avut grija si nu a ajuns sperma pe prezervativul nou atunci nu se va intampla nimic

| Violleta2022 a răspuns:

Este totusi o intrebarea care ma macina, daca ati folosit prezervativ de la cap la coada, de ce ai ejaculat afara si nu in prezervativ?

| adri101i explică (pentru Violleta2022):

Am eaculat in prezervativ, doar că, când am schimbat prezervativul nu m-am spălat, asta mă ingrujora

| Violleta2022 a răspuns (pentru adri101i):

Atata vreme cat toate partidele sexuale au fost protejate, nu-i cazul sa-ti faci probleme.

| Andrei101010 a răspuns:

Si o sa pui mereu aceeasi intrebare cand o sa vi-o trageti.Chiar asa de stresati sunteti?