| anonim_4396 a întrebat:

Azi m-am dezvirginat, in timp ce ma masturbat si am "belit-o" putin mai tare si s-a rupt... pot sa spun ca nu m-a durut de loc, doar ca mi-a curs sange putin mai mult, si acum daca vreau sa vad daca s-a oprit iar incepe sa curga. Imi dati un sfat cum sa opresc sangerarea? Poate e si din cauza ca am slabit 6kg... Cel mai bun si adevarat raspuns primeste funda!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bubu4 a răspuns:

Ti s-a rupt ata, incearca sa te abtii pana ti se regenereaza la loc pentru ca te va durea daca te masturbezi cat ai rana, stiu ca asta imi zicea iubitul meu, sa nu il provoc ca il doare laughing in vreo 3-4 zile e totul bine tongue

8 răspunsuri:
| ItsMyTime a răspuns:

Du-te la medic repede la ginecolog si a da inca ceva sti c ai facut cea mai mare prostie din viata ta? nu imi trebuie funda doar zic adevarat asta a fost o mare prostie du-te la medicul ginecolog

| Dianaㄨ a răspuns:

Poti avea hemoragie sau infectie daca sangele nu inceteaza sa-ti curga. Ai grija si mergi la medic daca nici pana mai tarziu nu se opreste.

| Anemona2020 a răspuns:

Pai de ob asa curge cateva zile ma cam amuza ras tau sa stii dar in fine stai lin oricum chiar daca numai esti virgina acolo esti de fapt pentru ca inca nu ai facut sex si cand o sa faci at o sa te doar si e probabil sa iti curga putin sange si at nu stiu sigur asa ca stai lin sper ca te am ajutat

| bogdan72 a răspuns (pentru Anemona2020):

Observi ca e baiat, nu? laughing

| Anemona2020 a răspuns (pentru bogdan72):

Sincer nuuu laughing

| Catalin_Dragnea_1989 a răspuns:

Nu e ma nimic...nu iti bate capul ca la toti baietii se intampla asta! Spala te cu sapun bine acolo si se rezolva singurica! Esti barbat acum, nu mai esti flacau!

| Dfagsvsvsysg a răspuns:

Incearca sa nu mai umbli acolo. Poate asa se opreste.
Totusi parintii tai stiu?

| WakeVkD a răspuns (pentru Dfagsvsvsysg):

Parintii nu stiu... dar oricum nu ma doare si nu am nimic. e ca si normal doar ca... daca o "belesc imi curge sange, Probabil din cauza ca nu intra aerul acolo si nu se "incheaga" sangele.