| AssasinulXp a întrebat:

Ce inseamna si ce sa fac daca o fata ma place ca amic? Dau FUNDA big grin

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand te baga in freindzone acolo ramai mereu, nu inteleg de ce esti asa obsedat de ea, in loc sa cauti alta fata tu te ti de ea

| T0T a răspuns:

Nimic, nu ai ce să mai faci.

| AssasinulXp explică (pentru T0T):

Acum sunt in friendzone? Daca ies cu ea si cu ocazia sarbatorilor ce vin ii fac cadouri, am sanse sa ma placa ca prieten sau chiar mai mult?

| AssasinulXp explică (pentru T0T):

In momentul de fata sunt in friendzone? Daca ies cu ea la un suc etc si cu ocazia sarbatorilor ce vin ii fac un mic cadou, am sanse sa ma placa ca prieten sau chiar mai mult?

| AssasinulXp explică (pentru T0T):

Scuze ca ti-am trimis doua chesti la fel...

| T0T a răspuns (pentru AssasinulXp):

Nu te mai stresa atât, dacă te plăcea o făcea din prima. Tot ce vrei să faci e să o forțezi să te placă și o să se simtă aiurea și probabil îți va da speranțe în zadar și va fi o mare pierdere de timp și suferință.

| R0R0 a răspuns:

Apoi asta inseamna ca tu esti ca un frate pentru ea si atat.

| CezarinaLunaria a răspuns:

Că te place ca amic...dăă.

| AssasinulXp explică (pentru CezarinaLunaria):

Si ce trebuie sa fac sa ma placa ca prieten?

| Catalin0424 a răspuns:

Dacă o fată te place DOAR ca amic înseamnă că nu vrea să facă sex cu tine, nu aveți intimitate. Dacă vrei să se întâmple asta trebuie să te comporți cu ea ca un posibil partener, nu ca o PRIETENĂ foarte bună...

| AssasinulXp explică (pentru Catalin0424):

Am 15 ani, si cam ce trebuie sa fac sa fiu prietenul ei?