| Sergiu0015 a întrebat:

Cine poate să îmi recomande ceva pastile/creme pentru erectie de lungă durată dar mai ales pentru ejaculare precoce? Mă termin destul de repede(intre 2 și 5 minute) și aș vrea să dureze mai mult. Doar produse testate de voi, apreciez!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca viagra si renunta sa te mai masturbezi excesiv sau sa stai pe site-uri porno, ca activitatea asta este legata de ejacularea precoce si imposibilitatea sa ai un act sexual normal si de durata.

| Sergiu0015 explică (pentru Violleta2022):

Nu te contrazic în totalitate... masturbare excesivă nu știu ce înseamnă, o dată la 2-3 zile... porno poate o data pe săptămână sau nici atunci. Oricum mersi de sfat

| Donsavas a răspuns:

Antidepresivele ssri întârzie ejacularea dar trebuie prescrise de un medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit eu X-pill capsule 550 mg găsești la farmacie sunt ok pentru erecții de lunga durata și pentru ejuculare precoce dacă ai probleme cu inima nu recomand sa le utilizezi

| Sergiu0015 explică (pentru anonim_4396):

Nu am probleme cu nimic, astea sunt singurele probleme, multumesc frumos

| Bozgi200 a răspuns:

Lipsa experientei este unul dintre factori. Poți incerca exercițiile Kegel.