| Pufosenieeeeeee a întrebat:

happy. Credeti ca atunci cand un baiat te priveste, apoi isi intoarce capul, ba te tachineaza, ba e indiferent inseamna ca te place? Adica baiatul la care tin de foarte mult, adica decat il mai plac, cand se suna de iesire, iese cu colegii lui in spatele scolii si uneori, cand trece pe langa mine se uita la mine, dar de cele mai multe ori nu. Unoeri ii place sa ma tachineze, sa ma atinga, sa se uite insistent la mine si am observat ca mai vorbeste cu baietii despre mine. Mai nou, cel mai bun prieten al lui mi-a spus ca iubeste o colega de-a lui si ca pe mine ma place decat. Ce sa cred? Mai tine la mine :o?

2 răspunsuri:
| niciunnume19 a răspuns:

Pai eu spun ca te place dar nu stie ce sa faca si de aceea uneori e mai rece cu tine dar daca te tachineaza si face cum ai spus tu mai sus chiar te place.Ai rabdare, vezi daca o sa te tachineze din ce in ce mai mult si daca e la un moment dat iti faci curaj si ii spui! :*:* sper sa te ajut.

| kitty28 a răspuns:

Heyhappy! De fiecare dată când o fată trece pe lângă un baiat,baieţii se uită! Dar, dacă tu crezi că între tine şi el poate fi ceva mai mult, şi el crede acelaşi lucru, încearcă să vorbeşti cu el, dacă nu ai facut-o deja! Cât despre întrebarea ta, dacă mai ţine la tine..doar tu îţi poţi da seama de acest lucrubatting eyelashes!