| PeterMan a întrebat:

Cum as putea sa ma impac cu iubita? Ea a vrut sa se desparta de mine fiindca zicea ca o inselam cu alta colega, dar nu era adevarat... Si acum nu stiu cum sa ma impac cu ea fiindca nu vrea sa ma mai bage in seama. Ea a fost prima mea dragoste.

Răspuns Câştigător
| Adrian_Grasuţu_1995 a răspuns:

Intreab-o daca stie cate face "128radical e980" scrie-i pe tabla :) si sigur o vei impresiona. ca sa intelegi la ce ma refer. poftim un link http://www.google.ro/......tp?/imgres

| PeterMan explică (pentru Adrian_Grasuţu_1995):

Ce smecher... poate voi incerca asta.

| Adrian_Grasuţu_1995 a răspuns (pentru PeterMan):

Nu ar strica happy. poate vei reusi, iti doresc mult noroc!

11 răspunsuri:
| ubiticatha33 a răspuns:

Exista o vorba in popor:"Pentru a avea ceva ce nu ai mai avut, trebuie sa faci ceva ce nu ai mai facut".Din asta vreau ca tu sa intelegi ca vreau sa o surprinzi placut cu un gest..Adu-i un buchet de trandafiri sau un cadou semnificativ prin care sa ii dovedesti ca ceea ce ai face tu pentru ea nu veiface si pentru altelehappydeci ai putea incerca sa o surprinzi cu ceva..bafta:*

| PeterMan explică (pentru ubiticatha33):

Pai as putea sa o sarut... oare ar merge?

| ubiticatha33 a răspuns (pentru PeterMan):

Nu,nu la asta m-am referit..cand am zis un gest sa o impresionezi ..hai sa iti dau exemplu:poti sa ii oferi un trandafir, sau sa scrii intr-un loc vizibil cum ar fi tabla mare te iubesc si numele ei.du-o la cinema sau intr-un loc de unde o sa ramana surprinsa.

| PeterMan explică (pentru ubiticatha33):

Dar am dus-o la cinema, iar sa scriu pe tabla nu scriu ca vor face colegii poze si ma zic la diriga.

| ubiticatha33 a răspuns (pentru PeterMan):

Faza e ca sa faci ceva acum pentru a impresiona-o..incearca cu trandafirul si o ciocolata..nu da niciodata gres

| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Nu vrb cu ea... scrie-istraight face acu daca nu te iubeste nu te va mai vrea zic eu

| Above a răspuns:

Frate sa-ti spun sincer ea vrea sa o termine cu tine si a gasit motivul acela sa o termine. Vezi ce mai da din ea si iti vei da seama singur... Bafta

| Coldblood11 a răspuns:

Pai daca nu vrea sa vorbeasca cu tine, vorbeste cu o prietena de a ei sa ii spuna ca tu n-ai inselat-o. happy

| PeterMan explică (pentru Coldblood11):

Am facut deja asta, dar tot nu ma crede...