| Gusti_Balint_1999 a întrebat:

Salut TPU
DC cand ating capul penisului ma ustura...
app sunt virgin si am 14 ani

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca iti decalotezi foarte rar penisul si din acest motiv pielea care acopera glandul este inca foarte sensibil la atingere de orice alt obiect cu exceptia preputiului care de fapt ii ofera protectie fata de orice factor extern. In cazul in care refuzi sa te masturbezi, ar fi indicat ca din cand in cand sa efectueaza mai multe miscari/manevrari specifice masturbarii si atingerea capului in mod repetat cu degetele. Bineinteles curate. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Pentru ca este foarte sensibil ca nu prea l-ai decalitat foarte des in trecut.