| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu..de ce daca vorbesc cu o fata..ma intalnesc cu ea 1 data de doua ori imediat imediat pun la suflet..adica aseara m-am despartit de una si aveam cam 7 zile de cand ne am cunoscut si cand am aflat c mai are sentimente pentru altul si ca vrea sa ne despartim..eu ma simt naspa adica foarte trist ..si nu este prima care pun imd la suflet, mentionez ca sunt leu daca ajuta cu ceva

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

>> sunt leu daca ajuta cu ceva

Pot apare profetii care se autoindeplinesc. Nu stiu ce fac sau nu fac leii, asa ca nu pot sa zic mai mult.

Daca te indragostesti repede nu e ceva anormal. Nici daca suferi dupa ce te lasa cu ochii in soare.

Daca se desparte de tine inseamna ca nu-i oferi ce-i trebuie. Poti suferi din cauza ghinionului, dar nu ar trebui sa-ti para rau.

Cand vei gasi fata care sa se indragosteasca si ea de tine va fi mai simplu. Pana atunci gandeste-te daca ce faci e OK si nu contribui in vreun fel la respingerea ta. Schimba ceva la modul tau de a te comporta si a comunica si vezi ce se intampla.

| tera1 a răspuns (pentru seth2016):

Crede-ma ca sunt foarte atent cu ele..in orice chestie

| seth2016 a răspuns (pentru tera1):

Atentia exagerata duce la respingere. Fata se poate simti coplesita si poate interpreta asta ca fiind o obsesie. Atentia trebuie sa fie nici prea putina, nici prea multa.

Fetelor le place misterul. Asa ca fii mai misterios. Nu-ti exprima sentimentele prea repede ca sa nu mai fie nevoie sa faca ceva sa te cucereasca.

Chiar daca nu se simt atrase (sexual) de un baiat cele mai multe fete te lasa sa-ti exprimi sentimentele si dupa aia dau semnale confuze ca sa nu te raneasca.

| anonim_4396 explică (pentru seth2016):

Stai,nu te grabi sa ma acuzi de hartuire, pur si simplu dau, dom' ne, de dumneata oriunde m.as duce☺
"Nu stiu ce fac sau nu fac leii..."
Pai, iti zic eu:dorm sau se odihnesc toata ziua, iar leoaicele vaneaza.

| seth2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa ca stiu eu ca ma urmaresti. Vezi ca atentia crescuta tinde sa ma copleseasca rolling on the floor.

| RAY a răspuns (pentru seth2016):

De ce ignori faptul ca conteaza aspectul fizic? ce sa comunice daca nu atrage sexul opus? cand placi pe cineva ai chef sa il si asculti cand nu isi place nu ai chef sa ai o relatie cu el, poate va cumpara o carte gen arta seductiei si va trai cu iluzia ca conteaza sufletul, hai sa fim sinceri nu ipocriti aspectul fizic conteaza cel mai mult indferent de sex

| seth2016 a răspuns (pentru RAY):

Daca au stat cateva zile impreuna a existat o atractie fizica, cel putin la inceput. In rest vezi ce am raspuns la intrebarea ta.

| RAY a răspuns (pentru seth2016):

Nu a existat nici o atractie fizica poate din partea lui, fata nu la placut dar el era disperat dupa ea, atractia fizica nu dispare in cateva zile

| seth2016 a răspuns (pentru RAY):

Cum zici tu. Da' mai bine zice el.

| RAY a răspuns (pentru seth2016):

Noi nu ne recunoastem defectele si cautam scuze gen
era materialista, nu ne potriveam, nu o placeam etc nu adevarul ca nu sunt un tip frumos si vreau una frumoasa, in viata frumosi se iau cu frumosi iar urati cu urati simplu, dar in ziua de azi toti vor imposibilul

| tera1 a răspuns (pentru RAY):

Daca era sa fie chestia de aspect fizic ma refuza din prima si gata, nu? e logic dar m-am intalnit cu ea m-am sarutat

| RAY a răspuns (pentru tera1):

Poate fata il iubeste ce sa faci asta e

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar te plângi că vrei drepturi egale?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Cine vrea, bre, asta? Mie imi place sa fiu calcata.n picioare, facuta preş, umilita.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde e Marcel Prodan când ai nevoie de el...

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Conteaza foarte aspectul fizic asta e adevarul,fetele la varsta ta pun foarte mult accentul pe aspectul fizic,daca nu te placa atunci va profita de tine si te va baga in lista cel mai bun prieten de sex masculin un fel de surioara masculina,nu fi disperat dupa ea daca vezi ca nu isi da atentie dupa prima intarnire,daca vezi ca nu vrea sa vb cu tine in timpul intarniri nu are sens sa incerci,multi stau si anii de zile in aceasta zona,cei drept fetele cauta rebeli,nebunatici,barbati populari,frumosi,inalti,musulosi,desi multe mint ca conteaza sufletul daca ar conta de ce nu fac din surioara lor masculina iubit, sunt convins ca ai fce totul pentru ea e fetele vor drame, vor un barbat ignorant, popular cu care sa se mandreasca si ele, multe se vor compromite pe la 30 de ani cu baieti ca tine dar tot vor visa la un badboy

| tera1 a răspuns (pentru RAY):

Am inteles asta. eu nu cred ca sunt uratel. daca era asa nu ma sarutam cu ea chestii.

| LiveTheMoments a răspuns:

Vad ca nu sunt singura care pune la suflet din prima!