| Balaban_Marian_1999 a întrebat:

de ceva vreme m-am indragostit de o fata, dar imi este rusine sa ii spun! eu sunt timid cu fetele plus ca nu am mai avut o prietena pana la varsta mea(15ani)! ce imi puteti recomanda sa fac? sunt foarte indragostit de ea chiar am inceput sa o "iubesc" dar sunt foarte timid. nu arat asa frumos cel putin eu asa cred cand ma uit in oglinda.am intrebato daca arat urat si a spus ca nu crying. DAU FUNDA! va rog sa nu radeti de mine

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Daca ti-a confirmat ca nu esti urat, inseamna ca te iubeste. Fa-ti curaj si discuta cu ea orice problema care te framanta.

9 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Mai, esti barbat sau muiere?! Serios acuma! Daca vrei sa te placa, arata ca esti barbat, nu papa-lapte. Intra cu ea in vorba de te miri ce, si mai apoi o inviti undeva sa iesiti si sa va cunaosteti. Ce poate sa-ti faca?! Doara nu te omoara!

Nu te panica atata ca nu e politai la examenul de condus!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Prietenul meu asa ceva nu se poate, e penibil tu ca baiat sa te umilesti in fata unei jigodii ordinare. lucreaza la increderea de sine, iesi cu baietii, fii mandru de tine, vei avea numai de castigat. fetelor nu le plac baietii timizi si cu bun simtwinking

| Balaban_Marian_1999 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Pai daca devin unul dela cu fite si nu mai stiu eu ce, ce rezolv?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Balaban_Marian_1999):

Multe prietene, vor veni in genunchi la tinewinking

| RAY a răspuns:

Marian,cu tupeu inainte nu te manca ce naiba esti barbat sau ce

| Balaban_Marian_1999 explică (pentru RAY):

Pai la mine este naspa ca nu am mai avut o prietena si nu stiu sa ma comport cu una crying

| RAY a răspuns (pentru Balaban_Marian_1999):

Te inteleg, vrei sasi povestesc experientele mele cu curvele din tm, asa e la inceput

| Danysan a răspuns:

Te-ai indrgostit asa repede ma faci sa rad.In fine daca vrei sa fi cu ea cumpara un buchet de flori si mergi la ea si spune-i ce simti cu adevarat. Uneori e asa de simplu.

| Balaban_Marian_1999 explică:

Va multumesc tuturor o sa îmi iau inima in dinti si o sa ii spun ce simt pentru ea