| anonim_4396 a întrebat:

Deci sa incep...Eu si iubita mea am decis sa facem! asa eu credeam ca este virgina dar de fapt cand a intrat a intrat chiar foarte rapid adica fara dureri fara nimic. ea zicand ca este virgina eu nu am crezut in fine am terminat actul sexual dar neprotejat si din greseala mi-am dat drumu in ea... Exista riscul sa ramana insarcinata? SA ii spun sa ia pastila de a dooua zii? rapid astazi e a doua zii!

25 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca poate fi insarcinata... ii faci o supriza de prima data.

| mihai69 a răspuns:

Sunt fete cu himen elastic; sunt altele care nu-l (mai) au din cauze accidentale - asta nu înseamnă că prin vaginul ei ar fi trecut înainte alt penis decât al tău pentru ca ea să nu mai fie virgină.
Și chiar dacă nu era - ce e așa mare tam-tam?!?
Felicitări pentru copilul pe care o să-l aveți! păcat că o să aibă un tată cam iresponsabil și fără multă minte...

| David000000 a răspuns (pentru mihai69):

HEII! am 13 ani nu vreau copiii laughing

| mihai69 a răspuns (pentru David000000):

La 13 ani ar trebui să te joci cu alte chestii, nu „de-a mama și de-a tata". Mai ales dacă o afla tac'su, să vezi distracție... rolling on the floor

| David000000 a răspuns (pentru mihai69):

No daca afla zic : Domne ce treaba am eu? eu nici no cunosc laughing))

| Emilian65 a răspuns:

Daca a fost in perioada fertila, sansele de a ramane gravida sunt foarte mari.

| David000000 a răspuns (pentru Emilian65):

Perioada fertila fiind...a zis ca era a treia zii dupa ciclu sau asa ceva

| Doub a răspuns:

Da, există. Eşti un copil inconştient şi imatur. O să fii tăăăătic.

| L1feDRAIN a răspuns:

Ai dat drumul spermei ceea ce rezulta ca vei avea un viitor copil asa ca ai 2 alegeri:
1. Sa ia pastila RAPID!
2. Invata sa schimbi scutece.

| David000000 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Aleg 1!

| L1feDRAIN a răspuns (pentru David000000):

Repede...

| David000000 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

A luat-o! acuma sa vad ce se intampla

| MidnightR a răspuns (pentru David000000):

Eventual ia de-aici si informeaza-te http://www.copilul.ro/......-a435.html

Sa vezi ce binecuvantare o sa ti se para prezervativele dupa chestia asta.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru David000000):

Sper la ce e mai bine.

| David000000 a răspuns (pentru MidnightR):

Nuuu ce uratt! daca in caz ca este insarcinataa... sa-i fie de bine laughing

| David000000 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Multumesc!

| MidnightR a răspuns:

Exista.
Deci te-ai decis ca in primul vostru act sexual sa faci pe grozavu avand impresia ca te poti controla.

| David000000 a răspuns (pentru MidnightR):

Da rolling on the floor dar se pare ca m-am inselat sad

| Klandestin a răspuns:

Normal... vai de capu tau.

| stefutycascumpyka a răspuns:

Logic...

| CristianValentin a răspuns:

Te-ai gandit ca poate ai penisul prea mic?

| David000000 a răspuns (pentru CristianValentin):

Nu deodata ce a luat pastila aia am incredere in ea! happy

| MikoKim a răspuns:

Din moment ce ti-ai dat drumul in ea sunt sanse foarte mari sa ramana insarcinata -.-. Spune-i sa ia pastila.

| David000000 a răspuns (pentru MikoKim):

I-am spus... si ea tot o tine ca era virgina dar cred ca nu era!