| HellBoyOne a întrebat:

Este o intrebare mai coplicata...Eu sunt o fire mai timida de fel si imi place de o fata si ei ii place de mine, dar nu prea am tupeu sa vorbesc fata in fata cu ea.Vara ieseam cu ea prin oras,prin parc dar si ea e la fel de rusinoasa si nu prea puteam sa purtam o convorbire prea lungacrying Si as vrea sa stiu si eu cum sa ii spun sa fim impreuna, cum sa o iau in brate si chestii de astea. Vreau sa va spun ca am mai fost impreuna cu multe fete, dar cu asta e ceva special, o iubesc atat de mult incat mi-e frica sa nu gresesc ceva si sa o pierd... Sper sa intelegeti intrebarea mea si sa nu veniti cu raspunsuri rautacioase.

P.S: pentru cei ce imi spun cati ani am, am 14 ani!

Funda!

Răspuns Câştigător
| Zeref a răspuns:

Si ea? 12-15? La asta-ti e gandu? CUm sa o combini pe una? Eu cred ca ai alte prioritati decat asa ceva.Plus ca voi la varsta voastra nu reactionati bine la o despartire, mai ales fetele.Si crede-ma ca nu gasesti tu una intre 13-17 care sa fie loiala.Asa ca te sfatuiesc sa nu te mai arunci asa in fata masinii cu pentru iubire.Iti spun eu ca nu stii ce inseamna sa iubesti o persoana sau sa-i arati.Si nu are nici o treaba cu lanturi de 2kg de platina, flori, bomboane, rimeluri si alte porcarii de fete, sau cine stie ce cadouri preferi.

Cand 2 sunt rusinosi ce e de facut? Unu tot trebuie sa faca primul pas.Si fiecare spera sa fie celalalt, logic.Dar tot secretu sta in a fi tu si chiar trebuie sa fii tu.E ca la poker.Cine face mereu raise are Pot Control.Un exemplu dar aici trebuie sa te duci la ea si sa o iei de mana si in momentul ala iti vine sa lesini si ai semi-paralizie temporara pe partea cu mana laughing)))))))))))) dar asa vezi ce parere are despre tine. Tine minte ca si cele mai viclene si perverse femei vor pe cineva care sa le conduca si sa fie cu capul pe umar.CIne stie, poate tu esti ala.Dar daca ai fost cu multe fete de ce ai avea emotii la asta? Mai greu de crezut.
SucceS!

| HellBoyOne explică (pentru Zeref):

Si ea are tot 14, mersi mult pentru raspuns, o sa incerc ce zici tu big grin

3 răspunsuri:
| razvan3333 a răspuns:

Deci in primul rand nu trebuie sa iti fie rusine de ea te duci frumos fata in fata si ii zici si tu mai pe akolite si incearca sa o protejezi cat poti de mult! si exact asa am fost si eu la inceput si pana la urma mi-am dat drumu deci e multt pana ii spui ca dupa aia ai sa vezi ke usor va fi! sper ca te-am ajutat sad

| HellBoyOne explică (pentru razvan3333):

Mersi si tie pentru raspunsul dat, ti-as fi dat vot dar sunt deocamdata la statutul de junior si nu pot vota.Deci cand voi creste ai votul meuwinking