| Decebal123 a întrebat:

eu îmi ling prietena in fund, la păsărică ii pup picioarele, dar ea nu uface aceste lucruri doar le accepta și îi place foarte mult, îmi spune cineva care e motivul?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul multor fete/femei in constientul lor exista convingerea ca orice perversiune sau fantezie sexuala reprezinta un obicei IMORAL sau simt o oroare INASCUTA, probabil chiar de natura GENETICA de a nu accepta sa intre in gura lor un penis fiindca acel ''ceva'' este un lucru murdar, gretos, etc. sau pobabil si alte imaginatii sau pareri privind acel ''scarbavic madular''. big grin

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Motivul e că nu ajunge singură în acele locuri.

| HazelEyes77 a răspuns:

Te intrebi de ce nu accepta sa ti faca si tie acelasi lucru...e cam egoista nu? Spune i ca ti ar placea sa fie reciproc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing rolling on the floor
Tu esti femeia in relatia sexuala asta este. Nu Mai ai ce sã o pui sa-ti facã esti invins, mai bine te retragi incet sau ii faci un facefk cum nu a mai primit in viata ei

Răspuns utilizator avertizat
| petitconseil a răspuns:

Ea nu te place la fel de mult incat sa-ti faca si ea alte chestii, asta e motivul, iti spun eu sigur, dragostea ei pentru tine nu e egala cu a ta pentru ea. Daca te-ar iubi si ea la fel de mult pe cat o iubesti tu, alta ar fi situatia....si te-ai grabit sa dai funda, nu ca as fi avut eu nevoie, dar gandeste-te ca ti-a raspuns o femeie.happy

| DepravatRo a răspuns:

Tu esti cam virgin. Daca n-ai fi, ai vorbi asta cu ea, nu cu noi.