| Korsis a întrebat:

Cum sa ma placa?

Am 13 ani.De ceva timp imi place tare mult de o fata din clasa pentru ca e sincera si directa.
Ea nu ma uraste.Stiu asta deoarece vorbeste cu mine des si nu isi bate joc de mine si face glume cand sunt langa ea.
DAR problema e ca ea sta mereu cu prietena ei.Cand e pauza, ea se duce in banca cu ea si asculta muzica si se uita pe telefon.Nu prea am ce sa vorbesc cu ea deoarece e mereu cu prietena ei.Cand pleaca acasa pleaca impreuna cu ea.Iar eu nu pot pleca singur ca stau departe.De asta nu ma duc cu ea.Plus de asta nu stiu ce sa ii zic si e si prietena ei langa ea.Nu ii pot spune ca o plac din cauza... ati ghicit... prietena ei.A inceput sa se mai uite la mine de ceva timp in timpul orei.Prietena ei e mai "timida" si tacuta.
Intrebari:
1.Ce sa fac sa vorbesc mai mult cu ea?
2.De ce unele fete se dau gay?
3.Cum o fac sa ma placa?
4.Cat de posibil ar fi o relatie cu ea de peste 6 ani?(daca m-ar place)

Nu e genul de fata care ii place sa ii dai palme peste fund sau sa te uiti la fundul ei. Asta e motivul pentru care nu fac aceste lucruri.
Chiar vreau sa ma placa.

Răspuns Câştigător
| Nastase_Teodor_2000 a răspuns:

Pai daca esti bun la invatatura, si nu esti ca ceilalti, care se dau mari si fac tot felul de prostii din asta ai putea fi tu insuti si pur si simplu, cand gasesti momentul potrivit, si suntetitiv, doar voi doi spune-i ca o placi si daca reactioneaza pozitiv, intreab-o daca si ea simte la fel pentru tine.

Sper ca te-am ajutat! Succes

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Ai 13 anisori. Mai asteapta...

| Lazar_Andrei_1991 a răspuns:

Broo am aceeasi situație, 13 ani am, azi am intrebat-o dacă am șanse cu ea și a zis 90 la suta, și după aia venit la mine acasă și cred ca știi ce a urmatlaughing