| alutzautza a întrebat:

imi place de un baiat ff dragut are niste ochi albstrii ma pierd an ochii lui asa sa revin la intrebare el ma place ff mult sh eu la fel dra numstiu ce sa fac sa al antreb eu daca vrea sa fie cu mine sau sa astept sa ma antrebe el ? va rog ff mult raspudeti frumos nu an batie de joc cel mai bun raspuns primeste funda+vot

Răspuns Câştigător
| AAlinaaa a răspuns:

Eu cred ca ar fi bine sa actionezi tu inainte ca el sa creada ca nu simti nimic si ca nu te intereseaza de el. Poti sa ii spui intr-o zi ca te-ai plictisit si ca vrei sa iesi afara si nu ai cu cine si, poate el daca e un baiat destept iti spune sa iesiti la suc. si de acolo vedeti voi ce se mai intampla. mult succes! sper ca ti-am fost de ajutor

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ChinaBardy a răspuns:

Cauta sa fii intr-un loc singur cu el si intreaba-l!

| Ralucutza07 a răspuns:

Fii mai indrazneata si poate vei reusi! intreaba-l ce face cum se simte! succes!