| Lewandowski a întrebat:

Imi place mult o fata, am vorbit cu ea cate ceva, dar vreau sa-i spun ca o iubesc si nu stiu cum sa o fac? Cum va reactiona... As vrea sa o fac cat mai repede! Stiu ca trebuie sa fiu eu insumi si sa fiu original si alte din astea, dar ...pare atat de greu. Stiu ca apoi totul va curge de la sine, dar inceputul asta. happy V-as fi recunoscator daca m-ati ajuta cu cateva idei! Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate nu-i zi din prima ca o iubesti pentru ca te va considera fraier, adopta atitudinea de bad boys, o sa vina in genunchi la tine

| Lewandowski explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Stii...mie nu-mi prea place stilul asta "bad boy", mi se pare urat

| neutrino a răspuns:

Iti spui la fel cum ne-ai spus si noua. Oare insa te va crede?

| Lewandowski explică (pentru neutrino):

Sper ca ma va crede! happy Voiam un alt gen de raspuns...

| RevolutionX a răspuns:

Nu fi prea direct in a-i arata "sentimentele" tale, o sa pici de prost si o sa te faca cum vrea ea dupa happy

| Lewandowski explică (pentru RevolutionX):

Pai nu din prima asa, in timp... dar cum?

| Burjon a răspuns:

Nu te arunca as repede cu te iubesc! Este posibil sa nu te creada!

| Lewandowski explică (pentru Burjon):

Nu stiu ce sa zic...altceva?