| VaLeNtiNn12345 a întrebat:

imi puteti spune si mie ce sa faca in legatura cu asta: ma atasez foarte repede de o fata ma indragostesc imediat de ea si sufar mult dupa el cu scopu ca pun foarte repede l asuflet supetim ce sa fac in legatura cu asta crying

Răspuns Câştigător
| nenope a răspuns:

Trebuie sa iti controlezi sentimentele, altceva nu ai ce sa faci ..decat sa iei totu' pas cu pas si f inceeet. Depinde numai si numai de tine. Sper ca te-am ajutat acolo cat de cat. puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Nu stiu. asa sunt si eu happy
E greu, foarte greu.
Si unele fete in loc sa aprecieaze, ele profita de sensibilitatea noastra happy

| BlackSky23 a răspuns:

Pff... iti dau un sfat, cand iti mai place de o fata cum sa reactionezi : Mie imi plac de exemplu baietii tupeisti.Dar nu genul catre sa sara sa ma pupe din prima, ca mi s-a intamplat sa stau langa el pe autobuz si sa ma trezesc ca ma saruta.Si nici nu putea fi sigur ca il plac ( nu il placeam ). Dar vorbeam cu un baiat despre care eram sigura ca nu o sa pot sa il plac niciodata. Si am inceput sa glumim si sa ne spunem in gluma iubi, dimineata ma suna si imi spunea, ce facu raza mea de soare, mi-a spus ca sunt surioara lui mica, etc, si char daca la inceput stiam ca e imposibil sa il plac, acum imi place foarte mult de el si mi-a spus ca si lui de mine, acum suntem impreuna laughing Sper ca ti-am fost de ajutor happy