| anonim_4396 a întrebat:

E aiurea! Nu stiu,ma indragostesc prea repede,adica ma atasez prea repede de o persoana si dupa un timp imi dau seama ca acea persoana nu merita si nu simte la fel pentru mine si sufar si pun la suflet! De o saptamana un tip se tot baga in seama cu mine,e dragut, dar mi-e frica sa ma indragostesc de el desi il plac ca persoana dar mi-e frica sa nu sufar iar cum fac de obicei! Ce sa fac? Cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| BeeaByanka a răspuns:

Dar ceea ce vreau sa spun este ca fetele au de suferit cel mai mult pe urma acestui fapt. Daca doar tu il iubesti si el nu simte la fel inseamna ca niciodata nu puteti avea ceva in común.Incearca sa nu mai pui atata suflet pentru cine nu merita si lasa loc pentru acel cineva care te asteapta! Deschide ochii bine si vei vedea ca exista dar tu nu iti dai seama.Nu te obisnui cu ideea ca daca o data ti-a mers rau o sa iti mearga mereu.Nu toate persoanele sunt la fel.Da-i o sansa si vei vedea ca iubirea iti va surade si tie! Din greseli mereu se invata! sper sa iti fie de ajutor.Bafta :*

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Să mai crești și să îți formezi și tu o părere despre băieți înainte să îi pui la suflet.

| BeeaByanka a răspuns:

Pai,cam la toate fetele se intampla la fel! duc o perioada indragostite lulea de fat-frumos, au vaga impresie ca si el simte la fel si cand de fapt isi dau seama la un moment dat ca doar ele fac toata treaba in relatia respectiva!