| N0Nam3xD a întrebat:

Salut tpu.In aceasa seara eram pe afara, eram cu niste prieteni.Trece o fata de 18ani pe langa noi si dupa 3-4 m imi zice sa vin pana la ea... Ma duc si ma fac cu un sarut :*
Intrebarea mea este: am sanse? (Am 13ani )
Ps: ma cunosc de mai mult timp cu ea

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

La ce sa ai sanse? Esti cam mic pentru ea.

| Hexiled a răspuns:

Incearca sa nu o terimini in prima noapte

| Vampir007 a răspuns:

Insista pe langa ea si daca se mai intampla cred ca ai sanse!

| Jmecherosu14 a răspuns:

Tu 13 ani ea 18? Poate sunteti rude ca de indragostit ea de tine sunt de 1% laughing

| Zombalo69 a răspuns:

Cel mai probabil juca ceva adevar sau provocare cu cineva si i-a cazut asta! Nu ai sanse, adica asa zic eu depinde de cat de dezvolat esti, dar mie nu mi-ar placea ca un prunc de 13 ani sa umble dupa mine la facultate laughing

| N0Nam3xD explică:

E pic mai mica ca mine la inaltime ...Si dezvoltat la ce te referi?

| N0Nam3xD explică:

Era singura...nu era cu nimeni :p

| Silviug a răspuns:

Ma aveti niste fantezi nebune rau laughing