| Radulalla a întrebat:

..incep prin a va ura o seara buna
Am si eu o mica problema
Acum 2 zile am facut dragoste cu prietena mea..de data asta fara prezervativ..si mi-a venit dupa aproximativ 2 minute cam asa (mi-a facut si oral inainte)
De obicei nu am probleme, pot face si de 3 ori intr-o zii intr-un interval de 1-2 ore, si ma tine in jur de 10-15min de la inceputul penetratii..cateodata imi vine si mai repede si incerc sa prelungesc
Ce s-a intamplat acum 2 zile? dc mi-a venit dupa 2 minute?
Precizez urm chestii:
-am frecato cu 2 ore inainte.dar nu destul incat sa-mi.dau drumu
-Am facut dragoste de 3 ori cu o zii inainte
-Mi-a venit la fel de repede ca si cand am facut dragoste fara sa fac laba 1 saptamana(din proprie experienta va zic)
Si inca o chestie. experienta imi poate da capacitatea de a ma controla durata unei partide de sex cat vreau? iar pe langa asta.ce pot face de a-mi marii durata unei partide de sex?(vreau sa o maresc cu cateva minute, in medie) exercitii sau etc.
Multumesc anticipat, dau funda

Răspuns Câştigător
| Flp a răspuns:

Daca ti-a facut si oral inainte, plus preludiul e normal sa ejaculezi mai repede.Depinde in ce stare esti, poate mai excitat sau nu.Nu e nicio problema stai linistit.

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Exprimarea și modul în care ai scris lasă de dorit, însă trecem cu vederea de data asta.
Nu pot să-mi dau seama care e problema; faptul că nu v-ați protejat, sau că ai ejaculat mai repede decât de obicei?
Ținând cont că te-ai masturbat cu 3 ore înainte de a avea contact sexual, iar la preludiu ea ți-a făcut sex oral este foarte posibil ca acesta să fie motivul pentru care ai terminat așa de repede.
Există și astfel de exerciții, poți vorbi cu un psihosexolog pentru a urma câteva sfaturi, și pentru a efectua exercițiile de rigoare.
Baftă!

| Decebal a răspuns:

Salut! ca sa-ti maresti durata unei partide de sex trebuie sa faci sex cu o singura partenera evitand contactul vizual, saruturi pasionale happy si inainte de asta nu uita de preludiu care la fel trebuie sa fie unul de minim 30 min... Funda happy

| Radulalla explică:

ErotiqueConseils
faptul ca am ejaculat mai repede ca de obicei