| anonim_4396 a întrebat:

ini place de o fata si presupun ca si ea pe mine, si vreau sa-i fac un gest micut care sa o impresioneze si sa-i dovedesc ca o iubesc...ce as putea face?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ofera-i un buchet de flori si un micut inel, dar din aur.

| sEnOkHs a răspuns:

Stai mereu pe langa ea, daca are probleme linsteste-o, incearca sa i ceri numarul de telefon sa iesi cu ea prin parc, etc.O sa isi dea seama ca o placi si daca ea nu are pe altcineva o sa ai succes

| GrayGaby a răspuns:

Nu ai cum sa o iubesti atat timp cat tu nu ai fost o zi in relatie cu ea, dar ai putea sa faci ceva pentru ea mai exact infart si nu te lua dupa ala cu florile si inelu ( inel dai doar la logodna e un gest urat se intelege altceva si la varsta asta e mai mult jignire da-i orice altceva exp:colier/bratara/cercei dar nu inel si nu te apuca sa o umpli de cadouri din prima ca se invata ) succes