| devil2279 a întrebat:

SAlut TPU! M-am indragostit de o fata super draguta si frumoasa, ea e cu 1 an mai mica decat mine, eu am 16 ani.Ea mi-a zis ca nu a mai avut niciun prieten pana acum si imi place asta. Stie ca o plac dar nu ma crede,crede ca sunt doar pe interes dar eu chiar o plac foarte mult.A invatat in oras la mine dar abia acum cand a plecat al liceu in alt oras am ajuns sa o cunosc, trece a 9a eu a 10a. De felul ei dupa cum am observat eu si mi-au spus si alti e cam "a dracului", eu o luasem incet cu vorba pe mess si ea ma luase tare ca sa vorbesc mult sa-i zic etc.E sofisticata dar nu e o fata alintata.
Deci ce sa fac sa o fac sa creada ca o plac cu adevarat?
Si apoi poate si ea... sa ma placa.

5 răspunsuri:
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Frate, eu zic sa-i spui fetei k u o placi si nu esti pe interes si mai ales fiind alaturi de ea mereu si sfatuind-o o poti convinge nu uita ca esti mai mare... daca ai putin cap iti dai seama ca sti ceva mai multe decat eawinking asta poate fii un avantaj si nu ar strica sa faci si pe gelosul daca auzi ca se da careva la ea tongue

| Nicux1 a răspuns:

Cand te mai intalnesti cu ea cumparai flori,fate un gentelmen,fi glumet,arata-i ca o placi si nu esti pe interes,ALINT-O cu ceva porecle cum ar fi:ingeras,pisi, etc, mangai-o usor pe fata, mie personal imi plac fetele care se lasa greu, imi dau mai ulta incredere.

Răspuns utilizator avertizat
| Nicux1 a răspuns (pentru devil2279):

Pai fetelor le plac florile, iai niste trandafiri sau ciocolata, fetele sunt inebunite dupa ciocolata. Daca nu le primeste inseamna ca e materialista.

| Nicux1 a răspuns:

Funda?