| Adrian_Vasile_1998_TBzt a întrebat:

Salut tpu...mi.am facut o iubita si vreau sa ii zic ceva siropos care sa fie lung...dau funda la cel care ma ajuta prima oara :* happy

Răspuns Câştigător
| Ottakringer a răspuns:

Uite aici copilu. AI de toate :)

http://statusbun.com/? cat=1

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Urcă o pe tocuri, asta e important. Sa fie fata elegantă, sa nu fie ca o țoapă.

| mihai69 a răspuns:

Supercaliflagelisticexpialidocious
https://www.youtube.com/watch?v=tRFHXMQP-QU

| J0B0MAT a răspuns:

Am facut o lista cu lucrurile care imi plac la tine.Am scris doar un singur lucru: totul.

| Ottakringer a răspuns (pentru J0B0MAT):

Cam sec, nu crezi?

| J0B0MAT a răspuns (pentru Ottakringer):

Nu.

| Ottakringer a răspuns (pentru J0B0MAT):

SEC total! laughing

| Neberius13 a răspuns:

Bă hai sa te învăț eu un truc. Deci nu trebuie să fie lung. Știi care-i singurul lucru pe care trebuie să-l spui? "Mâine îi ziua de salariu". Deci când vin acasă și zic asta iubita mea e instant schimbata, e ca o servitoare ce se ocupă de toate nevoile mele de la șters monitorul în timp ce eu joc jocuri tâmpite până la cele sexuale. De altceva n-ai nevoie.

| HuShEr a răspuns (pentru Neberius13):

laughing))) sau mai sunt gen am castigat la loto

| qCrazyMan a răspuns:

Un simplu " Te iubesc " cu pasiune este de ajuns big grin