| marryallex a întrebat:

Nu o sa va cer prea multe sfaturi despre dragoste,dar imi poate spune cineva,daca un baiat nu ma place? iar eu il plac,sincer,am atatea metode sa-l cuceresc, dar nu merge...depinde de el, sau de mine?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| zNCrys a răspuns:

Depinde de el. Daca nu te place nu te va place decat daca se schimba ceva la el...

| neutrino a răspuns:

Daca ai avea putina minte, ar depinde de tine pentru a intelege ca nu e suficient ca tie sa-ti placa de un baiat. E nevoie sa-i placa si lui de tine. Si daca nu-i place, nu ai ce-i face. Ghinion.

| iLikeToHelp a răspuns:

Depinde de el. Daca nu te place, asta e, nu ai ce-i face.
Pa, pa!

| Harlow a răspuns:

Depinde de aman2! Daca el are preferinte la C...e(cred ca intelegi nu trebuie sa scriu cuvantul ala urat)..nu prea ai cum straight face.dar depinde si de tine cum arati si cum te porti.In primul rand cum te comporti cu cei din jurul tau. Daca esti de felul tau mai energica abtine-te in jurul luiwinking..Bafta multa! 1