| Mikutza98 a întrebat:

Se apropie 14 februarie si nu stiu ce cadou sa-i iau prietenului meu. El are 17 ani, se ocupa cu sportul (daca asta o sa va ajute la ceva), e romantic....Pentru ca suntem impreuna de aproape 2 luni nu as vrea sa-i iau un cadou prea scump. Curind a fost ziua lui si i-am cumparat un set de spuma de ras cu gel de dus si sampon. Credeti ca un ursulet de plus o sa-i placa? unul dragut si nu prea mare (nici nu prea mic). Sau un caine de plus (ii plac cainii). Ma mai gindeam ca e baiat si o jucarie de plus suna cam aiurea. Voi ce credeti?

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un ursulet este exact ceea ce lui ii trebuie acum.

| SkyPilot a răspuns:

Un monitor de fitness? Asta daca nu e sportiv de performanta, ca atunci nu i-ar prea folosi.
AI putea incerca un cutit (nu briceag!) multifunctional.
Nu conteaza de cand sunteti impreuna ci planurile tale cu el.

| Neo12 a răspuns:

Poţi să-i cumperi minge (dacă joacă fotbal), echipament sportiv cu echipa preferată, încălţăminte, lucruri despre sportul pe care-l practică.
Îi poţi scrie o scrisoare, ori într-un 'borcan' să-i bagi tot felul de bileţele sau alte lucruri. (îţi las poze mai jos)
http://imgur.com/VzBREBG
Pe astea poţi scrie ceva
http://imgur.com/bvTbL7u
http://imgur.com/Vrobdqb
Aici poate fi o poză de a voastră (la imprimantă trasă sau un colaj) sau un portret făcut de mână, iar pe piesele de puzzle scrii tu ceva. Sper că te-am ajutat.

| AlexDFY a răspuns:

Ursuletul nu e o idee asa buna...

| mariusmac85 a răspuns:

Buna dimineata
Eu zic sa ii iei ce crezi tu mai bine, in final gestul conteaza

| R3dEyE a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa cumperi doua bilete la premiera filmului "Fifty Shades of Grey", mergeti impreuna, iar dupa faceti tot ce vedeti in film. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru R3dEyE):

Acelasi gând il aveam si eu laughing)

| RevolutionX a răspuns:

Niște mănuși de box sau niște boxuri de fier sa rupă dinții!

| Io4 a răspuns:

Poate ca nu e o idee prea originala cu ''personalizatul'' ..insa daca zici ca e romantic, ai putea sa i scrii ceva tu...si sa i iei ce crezi ca are nevoie. stii? traim intr-o perioada in care ar trebui sa luam exact ce avem nevoie ca si asa ca suntem cam limitati cu baniihappy iar despre ursulet..sa fim seriosi... e o chestie poate care bucura pe moment si apoi sta aruncat prin casalaughing

| sparkyy1990 a răspuns:

Un ursulet si o minge de fotbal... si vezi care ii place mai mult happy