| anonim_4396 a întrebat:

se apropie ziua de naștere a fostei mele iubite si vrea roman mare si grandios.I-am făcut unul anul trecut de ziua ei si de ziua îndrăgostiților dar acum nu prea mai am idei, nu mă pricep la chestii din astea... O să se supere tare dacă nu îi fac ceva frumos... Ne-am înțeles foarte bine si inca țin la ea.
Mă puteți ajuta cu un mesaj frumos si mai lung puțin ..nu extrem de mare.
Dau fundă la cel mai mare si mai drăguț :3

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu prea am inteles la ce te referi cu "roman mare si grandios", ce ai facut i-ai inchiriat un taran zdravan, sau vreun halterofil?
Din pacate nu prea putem sa te ajutam nici cu mesajele, pentru ca habar nu avem ce fel de relatie ai tu cu fata asta si nici nu o cunoastem.
Pare a fii o rasfatata si una care pretinde o gramada, dar se supara daca nu primeste ce vrea.
Bijuteriile nu-i plac?
Poate-i cumperi ceva de argint, sau aur, daca ai buget.