| AcadeauaRozaliee a întrebat:

sunt in clasa a sasea si imi place de un baiat din clasa a doua.intr.un fel am aflat ca si el ma place dar amandoi suntem timizi.niciodata nu am avut curaj sa.i spun. Am o colega care e cea mai buna prietena a mea si ea e ca onsora pentru baiatul pe care il plac si el i.o zis ca ma place si ea imi mai zice mie ce ii zice el. Si il plac fffff mult ma uit in fiecaee minut din ora la elnsi stiu ca si el se uita la mine si imi zambeste. odata m.a tinut de mana si a fost SUUUUUPPPEEEERRRRRRR. Dar eu m.am certat acum cu prietena mea si nu.mi mai zice ce ii spune stiti voi cn....si nu vrea sa ne impacam...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| teo6dia4c99 a răspuns:

Pi daca ai numarul de telefon al baiatului, vorbiti prin mesaje. Si daca are ceva sa iti spuna acolo iii va fi mai usor decat fata in fata. Sper ca iti este de folos sfatul meu!

| AcadeauaRozaliee explică (pentru teo6dia4c99):

L.am avut odata dar verisoara mea mai mica a sters numarul lui de tel...ca m.a sunat odata

4 răspunsuri:
| Spartanul07 a răspuns:

Stai stai stai... pune pe pauza... u esti pe a 6-a si el pe a2-a. deci cum la varsta de 12 ani sa te gandesti la prietenii si din astea. in plus el e prea mic. uitate putin a 2a!? macar de erai u a 11-a si el a 7-a. mai gandeste-te

| AcadeauaRozaliee explică (pentru Spartanul07):

El este in clasa cu mine...mie imi place de el din clasa a doua...

| Madalina339 a răspuns:

Spune-i prietenei tale ca iti pare rau ca v-ati certat si vrei sa iti ceri scuze happy.