| MexicanMotorMafia a întrebat:

Salut,TPU.Vara asta o fata mio zis de doua ori sa mercg cu ea la plimbare, oare de ce? Am 16 ani si nu suntem prieteni si nici colegi, doar ca ne cunoastem.

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

O plimbare e doar o plimbare
poate doar te place
sau vrea sa-i fi doar prieten

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cel mai probabil te place.
Chiar daca nu esti prea interesat, daca e ok, iesi cu ea, n-ai nimic de pierdut.

| PeFuga a răspuns:

O fi citit pe TPU ca daca ii place de un baiat ar fi bine sa il scoata la o plimbare... iar tu, fraier, stai in casa in loc sa iesi cu ea!

| andre3aph a răspuns:

Vrea sa ti-o puna!

| Dumy92 a răspuns:

Bagate pe felie nu ai nimic de pierdut a 3-4 oara nu te mai cheama. Daca iti place de ea fizic, ia initiativa si invit-o la un suc... Vorba aia ochi vad inima cere... Bafta!

| Blackcookie a răspuns:

Să mergi cu ea la plimbare?
păi poate vrea să te cunoască, poate te place.