| DjSteelSex a întrebat:

.. vreau sa fac sex...am 15 ani...cum pot convinge o fata sa faca sex cu mine? Vreau raspunsuri bune...

21 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Aloo...ai doar 15 ani nu crezi ca este prea devreme? mai ai rabdare si cand vei avea 118 ani iti poti face o prietena si vei face ceea ce doresti...
Cu forta nu se face nimic.
Esti destul de pregatit sa iti incepi viata sexuala? esti documentat? ori crezi ca a face sex = a face un dus.
O zi bunahappy

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru caramela):

Pana la 118 ani moare baiatu' de plictiseala. happy

| corbulalbrosu a răspuns (pentru caramela):

Te asigur ca "documentarea" pustiului se afla in pantalonii sai intr-adevar si este in masura sa satisfaca orice femeie. Chiar consideri ca un baiat are nevoie de "lectii" speciale pentru a-i deveni functionala scula si a da din c#r? laughing

| caramela a răspuns (pentru corbulalbrosu):

laughing ai dreptate, dar de bts-uri a auzit oare? de o sarcina nedorita?
O zi bunahappy

| caramela a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

laughing Se pare ca sexul este o competitie pentru minorii din ziua de azi SI DACA NU ISI INCEP VIATA SEXUALA LA 12-13 ANI VOR RAMANE REPETENTI!
O zi bunahappy

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru caramela):

Da, aveti mare dreptate sexul e mai mult o competiie decat o placere intima si un mod de a aduce pe lume un copil laughing

| DjSteelSex explică (pentru caramela):

Daca m-ai vedea nu ai zice ca sunt de 15 ani...si da sunt foarte documentat... vorbesc serios

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii zici ca ai buletinul proaspat

| KamaSutra a răspuns:

Vai de tine, ai 15 ani băiatule!
Nicio fată întreagă la cap nu ar accepta să facă asta cu tine la vârsta asta!

| Fatamuntilor a răspuns:

In mod normal si logic dragoste(nu sex) faci doar cu persoana iubita avand varsta potrivita si pregatirea necesara.

| Fatamuntilor a răspuns:

Verbul,,a vrea'' e la viitor pentru tine!

| Gesara a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Verbul 'a vrea; e la prezent aici, problema lui e cu 'a face'.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Gesara):

Corect... sa nu regrete mai tarziu.Ca si baiat sunt mai putine riscuri, asta nu inseamna ca ele nu exista.
Oricum va face vrea.,, sa convingi o fata sa faca sex,, mi se pare cel putin pervers pentru varsta lui... pentru orice varsta!

| Seba2013 a răspuns:

Se vede ca esti avid...
Invata prima data sa te controlezi, dupa aceea totul o sa vina de la sine.

| DjSteelSex explică (pentru Seba2013):

Inteleg...

| Seba2013 a răspuns (pentru DjSteelSex):

Dumnezeu ne spune sa facem sa moara aceasta pasine.
Sti cum poti sa faci sa nu mai simti patina asta?
Nu te mai gandi. gandeste sanatos, si asa iti produci o schimbare a mintii.

Odata ce se chimba gandurile, o sa simti diferit.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poti plati o curva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui asa; domnisoara? sant o volbura a furtunii, vrei sa fii adierea mea de primavara? ori; scumpa domnita? pot sa dau si eu, magarul meu in beci la tine? ori; draguta? hai sa-ti bag penisu in vagin, sa te fecundez putin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mai ai răbdare.

| EmanuelKant a răspuns:

Intreab-o pe mama ta cum a convins-o tatal tau.