| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor! Am o fata in clasa super de care imi place mult. Nu stiu cum sa-i arat asta si cum sa o fac sa ma placa. Va rog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| georgian9711 a răspuns:

Trebuie sa=i arati ce poti sa faci tu adica trebuie sa-i zici in fata te iubesc sau imi placi mult...nu trebuie sa-ti fie rusine pentru ca ai doar 1 shansa data viitioare poate sa nu-ti mai dea o sansa sa vb cu ea,,,,,,, sa nu fie prea tirziu
succese

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cum sa nu stii?
O privesti,ii zambesti,o intrebi lucruri de scoala,orice,ii dai mai multa atentie decat oricarei alta,ii ceri ID si fb ca sa "mai vorbiti", o faci sa rada si esti atent la reactiile ei!
Nu sta ca un moc, ti-o sufla altul si ramai oftand!
Bafta!

| MikyMi a răspuns:

Fii dragut cu ea, fa-i complimente, ajut-o cu orice poti si de cate ori poti, fii dulce, etc. etc.
Nu ai adresa ei de mess? De ce nu ii spui ceea ce simti pentru ea? Dupa reactia ei iti vei da seama daca si ea te place.
Mult noroc!

| georgian9711 a răspuns (pentru MikyMi):

Trebuie sa=i arati ce poti sa faci tu adica trebuie sa-i zici in fata te iubesc sau imi placi mult...nu trebuie sa-ti fie rusine pentru ca ai doar 1 shansa data viitioare poate sa nu-ti mai dea o sansa sa vb cu ea,,,,,,, sa nu fie prea tirziu
succese

| Blondda a răspuns:

Faptul ca e cu tine in clasa, dupa parerea mea, este un dezavantaj, dar apropie-te de ea. acum ca vine Craciunul cumpara-i ceva, nu scump, dar dragut, fa-o sa simta ca o placi!

| luca985 a răspuns (pentru Blondda):

Blondda? De ce sa fie un dezavantaj ca sunt cu ea in clasa?

| Blondda a răspuns (pentru luca985):

Pai e un dezavantaj sa fie in clasa / scoala / liceu cu tine.happy

| luca985 a răspuns (pentru Blondda):

Pai spune-mi de ce... uni zic ca e un avantj. happy

| Blondda a răspuns (pentru luca985):

Nu e avantaj. Am ajut si eu o relatie de 4 luni cu un baiat din clasa mea, dar clar nu te sfatuiesc. adica te vei satura de mistouri proste sichestii din partea colegilor, afla profesorii si asa mai departe. sfatul meu este sa nu.happy

| Sociopat a răspuns:

Ehem cu totii avem sau am avut saaau vom avea o fata,, super,, la noi in clasa si cu care n-o sa fim NICIODATA impreunalaughing.

| dydytza a răspuns:

SIMPLU. Spune-i, sa nu-ti fie rusine